Důležité informace pro veřejnost

Kdy je možné přihlásit se do autoškoly?

Nástup do autoškoly možný 18 měsíců před dovršením potřebného věku, žadatel mladší 18 –ti let musí mít podpis zákonného zástupce.

Kdy se dozvím termín začátku kurzu autoškoly?

Termín začátku kurzu sdělujeme po odevzdání řádně vyplněné přihlášky s lékařským posudkem, zpravidla od odevzdání není delší než 14 dní.

Jak je to v naší autoškole s přilbami na motocykl?

Přilby, na praktické jízdy sk. A, z hygienických důvodů prosíme noste své, v případě pořízení hygienické kukly přilbu zapůjčíme.

Kde probíhají závěrečné zkoušky s naší autoškolou?

Závěrečné zkoušky lze provádět v Teplicích, Bílině, Mostě a případně Litvínově po domluvě s lektorem kurzu. Informujte prosím předem.

Co potřebuji při praktické jízdě v autoškole?

Na praktické jízdy je nutné mít u sebe platný doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas). Případně po domluvě s lektorem kurzu.

Vlastníte firmu a chcete získat řidičské oprávnění?

Naše autoškola nabízí možnost odpočtu DPH 21%. Bližší informace získáte po telefonickém kontaktu u jednatele, případně e-mailem.

Jakým způsobem mohu odevzdat přihlášku?

Přihlášky lze vyzvednout a odevzdat každé úterý v Mostě od 15:00 do 16:00 hod. a každou středu v Teplicích od 16:30 do 17:30 hod.

Kde probíhá výuka a jaké máme vybavení?

Disponujeme kanceláří a schválenými učebnami, které jsou kromě běžné školní výbavy standardně vybaveny výpočetní technikou.

Důležité informace pro studenty

Studuješ a chceš získat řidičák?

Nabízíme zajímavou slevu.

Pro všechny studenty středních škol nabízíme zvýhodněné ceny. Více informací získáte telefonicky, nebo na učebnách.

Máš nabitý rozvrh ve škole?

Individuální plán jízd.

Pokud se potřebuješ domluvit na individuálním plánu, vyjdeme vstříc každému. Stačí se domluvit s instruktorem.

Jsi naším žákem autoškoly?

Sleduj změny ve výuce!

Studuješ? Využij zajímavé slevy pro žáky

ZÍSKEJ ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ SK. B JIŽ NYNÍ ZA 12500,- KČ

Díky naší Autoškole a kartě máš teď ideální možnost udělat si řidičák na auto za skvělou cenu 12500 Kč. O Tvůj výcvik se budou starat profesionální, zkušení a především trpěliví učitelé. Ti Tě provezou 28 hodinami jízd a hodinami teorie. Při těch dojde jak na údržbu auta, tak i na zdravovědu pod vedením zkušeného učitele.

Průběh kurzů je přitom klasický, celé absolvování autoškoly Ti zabere v průměru dva a půl měsíce a co se ježdění týče, začneš na cvičišti a postupně se přesuneš až do provozu rušného velkoměsta. Jak se přihlásit? Vyplň přihlášku, kterou spolu se zdravotním posudkem stáhneš na našich internetových stránkách a oboje si nech potvrdit od Tvého praktického lékaře. Vyplněnou a potvrzenou přihlášku spolu se zdravotním posudkem přines do naší kanceláře.

Přejít nahoru